ForCell - אביזרים אייפון
.הסל שלך ריק

   

אתה כאן:   ראשי מכשירים אייפון אייפון 5
אייפון 5
אייפון 5S - ייצור נסיוני PDF דוא
שישי, 16 נובמבר 2012 00:51

iphone 5s productionשמועות חדשות גורסות כי אפל מתכוננת לבדיקת גרסה ראשונה של ה אייפון 5S, כבר בדצמבר, ולהתחיל בייצורה כבר ב2013. המקור הראשון אשר פרסם את הידיעה היה מגזין טיימס בשפה הסינית. המקור אמין מאוד אבל האם יתכן שאפל כבר מסיימת לעבוד על הגרסה הבאה למכשיר יצא רק בספטמבר האחרון?

בואו נניח לרגע ששמועות אלו אכן נכונות, ושאפל אכן תתחיל לייצר גרסת ניסיות ל אייפון 5S, ונאמר שאפל משיקה את הגרסה החדשה שישה חודשים לאחר יציאת ה אייפון 5, האם זה תקדים? ממש לא.

קרא עוד...
 
אייפון 5 - חצי מהלקוחות מאוכזבים PDF דוא
ראשון, 04 נובמבר 2012 16:28

iphone 5 disappointmentנכון, אייפון 5 טוב יותר מקודמו בכמעט כל אספקט. יש לו מעבד מהיר A6, מסך 4 אינץ' יפה מאוד, מבנה דק, מערכת הפעלה חדשה לגמרי, מצלמה טובה יותר וקישוריות LTE 4G.

עם זאת, למרות השיפורים רבים והשבחים הגבוהים שהוא קיבל מהקהילה ההיטק, צרכנים רבים קיווה ליותר. בסקר שכלל 1,135 אמריקאים נמצא כי 57 אחוז מהלקוחות מאוכזבים מהמכשיר החדש.

על פי הסקר, הבעיה הגדולה ביותר ב אייפון 5 הוא השינוי בחיבורי המכשיר PIN-8. החיבור החדש "Lightning" הוא קטן בהרבה מהחיבור הקודם, וכתוצאה מכך אין התאמה ב אייפון 5 לתחנות ההגנה הישנות, מתאמים לרכב ולאביזרי אייפון אחרים. חמישים ושלושה אחוז מהנשאלים ציינו כהחיבור החדש הוא אחת הסיבות  העיקריות שהם לא מרוצים מה אייפון 5.

קרא עוד...
 
אייפון 5 - אפליקציות PDF דוא
שלישי, 23 אוקטובר 2012 16:16

iphone 5 appלאחר שחרור הגרסה האחרונה של הסדרה המצליחה - אייפון 5, צצו אפלקציותvחדשות ברשת כמו פטריות אחרי הגשם (זה באמת היה פחות או יותר בזמן הגשם הראשון). חלק מה אפליקציות בתשלום וחלק בחינם. כדי לעשות סדר בבלגן - אנו מגישים לפניכם את רשימת ה אפליקציות החדשות הטובות ביותר.

1. HeyWAY - אפליקציה שמשתמשת בGPS כדי לאתר את המיקום הנוכחי שלכם ולשתף או לשלוח אותו לחברים שלכם דרך הודעת Push, כך שאין צורך להפעיל את האפליקציה באופן ידני.

2. Video downloader iWoopie lit - אפליקציה שסורקת את האתרי הסרטונים המובילים (YouTube/DailyMotion ועוד רבים) ומאפשרת לכם להוריד את הסרטונים ישירות אל ה אייפון 5.

קרא עוד...
 
אייפון 5 - סקירה PDF דוא
חמישי, 04 אוקטובר 2012 21:59

iphone 5 zoomעם תכונות חדשות, כולל סירי משופרת, מצלמה פנורמית, 4G, אחסון בiCloud ו digital dock חדש, ל אייפון 5 יש את כל מה שצריך - והוא תופס מרחק מכל המתחרים.

השקת ה אייפון 5 הייתה הצפויה ביותר עד כה. ה אייפון 4S הציעה רק שיפורים מעטים, תיקון באנטנה, שדרוגים קטנים - אז הגיעה ה אייפון 5 בדיוק בזמן לשדרוג כאשר החוזה של רבים על המכשירים הקודמים בסדרה נגמר.

קרא עוד...
 
אייפון 5 - בעיית אפליקציית המפות PDF דוא
רביעי, 03 אוקטובר 2012 20:15

map problemsלמה להמציא את הגלגל כשאפשר לתת למתחרים שלך לעשות טעויות?
זה מה שחשבו במשרדי גוגל לאחר השקת ה אייפון 5 שכלל את אפליקציית המפות שנכשל תוך זמן קצר. האפליקציה בהחלט הותירה מעריצי אפל רבים, שרצו מהר לקנות את החדש בסדרה, מאוכזבים. דבר אחד בטוח - המרוויחה הגדולה מהעניין היא גוגל עם שרות המפות שלה Google Maps.

הנסיון של אפל לעקוף בסיבוב את האוייבת המושבעת שלה, גוגל, הפך לגול עצמי לחברה, שנתפסת עכשיו כפחות מקצועית. אפל כבר זמן מה מנסה להפוך את אנדרואיד לנחלת העבר, על פי צוואתו של סטיב ג'ובס. בכל אופן, לאחר הנסיון האחרון של החברה לעשות זאת עם יישום מפות שכלל המון בעיות, כגון מיקומים כפולים, גרפיקה גרועה והפניה למקומות שלא קיימים במציאות - יש סיכוי קלוש שאנשים ימשיכו להשתמש בגרסת הIOS 6.

קרא עוד...
 
אייפון 5 מול סמסונג גלקסי S3 PDF דוא
שני, 01 אוקטובר 2012 20:19

iphone 5 vs galaxy s3קצת אחרי השקת ה אייפון 5 של אפל והשקת ה גלקסי S3 של סמסונג שהוא מכשיר האנדרואיד המוביל כיום בשוק - אנו מגישים לכם השוואה בין שני מכשירים במשקל כבד. בכתבה זו נציג לכם השוואה בין המפרט של ה גלקסי 3 לזה של האייפון 5, כך תוכלו לבחון את ההבדלים בין השניים שחור על גבי לבן. אנחנו כמובן לא נחליט בשבילכם מיהו המכשיר המועדף, החלטה זו תצתרכו לעשות בעצמכם.

אייפון 5 מול סמסונג גלקסי S3: מסך

ל גלקסי S3 יש מסך בגודל 4.8 אינץ' ואילו לאייפון 5 יש תצוגת מסך של 4 אינץ. אפל הגדילה את המסך מאז המכשיר הקודם בסדרה וגם את רזולוציית המסך ל640X1136 בצפיפות פיקסלים איכותית של 326ppi. ל גלקסי 3 של סמסונג יש צפיפות פיקסלים נמוכה יותר אך מכובדת של 306ppi ורזולוציית מסך של 720X1280.

קרא עוד...
 
אייפון 5 - שיא מכירות PDF דוא
רביעי, 19 ספטמבר 2012 17:49

waiting for iphone 5על פי חברת אפל יותר מ2 מיליון לקוחות הזמינו את מכשיר ה אייפון 5 ביום הראשון של ההזמנות. זוהי כמות כפולה מההשקות הקודמות של החברה אשר עולה על היצע המכשירים של החברה בשלב זה.

"תגובת הלקוחות ל אייפון 5 הייתה פנומונלית", כך אמר פיליפ שילר, סגן נשיא השיווק העולמי של אפל, בהודעה לעיתונות. בחברה אומרים כי בעוד מרבית המכשירים ימסרו ללקוחות ביום שישי, כאשר המכשיר יצא לחנויות, רבים אחרים אמורים להגיע רק באוקטובר.

קרא עוד...
 
אייפון 5 ההשקה PDF דוא
שלישי, 18 ספטמבר 2012 16:20

iphone 5 announcementפיל שילר, סגן נשיא מחלקת השיווק העולמית של אפל, דיבר במהלך השקת מכשיר ה אייפון 5 ביום רביעי 12 לספטמבר 2012 בסן פרנסיסקו. אפל השיקה את המכשיר החדש בסדרה, מכשיר מתוחכם יותר ומהיר יותר שאמור שמשוך לקוחות חדשים לסמארטפון הפופולרי.

קרא עוד...
 
אייפון 5 בהזמנה מוקדמת PDF דוא
שלישי, 21 אוגוסט 2012 17:54

iphone 5בשבוע האחרון הצלחנו לחבר את כל החלקיקי המידע על ה אייפון 5 שדלפו, וקיבלנו תמונה כמעט מלאה של המכשיר - שהוא מעט גדול יותר ומעט דק יותר מהאייפון 4S. עוד התברר שאפל מתכננת להשיק את ה אייפון 5 ב12 לספטמבר, ולהתחיל למכור אותוב21 לספטמבר.מידע נוסף שהתגלה הוא שב12 לספטמבר אפל לא רק מתכוונת לחשוף את ה איייפון 5, היא גם מתכוונת לאפשר הזמנה מוקדמת של המכשיר.

מסבר שצרכני ארה"ב יקבלו עדיפות ויוכלו להזמין את ה אייפון 5 תשעה ימים לפני שהוא יצא למכירה. וזה אומר שבין הממתינים בתורים הארוכים לאיסוף המכשיר ביום המכירה הראשון, יהיו גם לקוחות שהזמינו מראש וגם כאלו שמקווים שנשארו לאפל מכשירים נוספים במלאי.

קרא עוד...
 
אייפון 5 iphone בקרוב ? PDF דוא
חמישי, 03 מאי 2012 11:22

iphone 5 אייפוןה אייפון 5 יגיע בסופו של דבר. בעוד אפל לא מוכנה לספק פרטים לגבי המימדים, האסתטיקה או היכולות של הגרסה הבאה של ה אייפון, יש הרבה שמועות סביב הנושא בכלי התקשורת, חלקן מבוססות, חלקן לא ממש, אבל כולם מספרים שהם יודעים את הכל.

1. הסמארטפון הדק ביותר בעולם:

אמונה אחת היא כי ה אייפון 5 יהיה המכשיר הדק ביותר שאפל הוציא לשוק. על פי AppleInsider, בשל השינוי שאפל מתכננת לעשות בלוח התצוגה, החברה תוכל להקטין את הגודל והמשקל של הדור הבא בטלפונים החכמים.

 

קרא עוד...
 
אייפון 5 - שמועות ומציאות

זמן קצר לאחר יציאתו של מכשיר האייפון 4, כבר החלו שמועות לגבי השקתו של מכשיר האייפון 5. האם הוא יהיה גדול? מהיר יותר? יפה יותר? יקר יותר? השמועות לא הפסיקו להתרוצץ ברשת. במאמר זה אסקור חלק מהשמועות ומהמידע שידוע לגבי מכשיר האייפון 5.

קרא עוד...